Kezdőoldal >> Kapcsolat

Elérhetőségek

Bővebb információkért, árajánlatért és kérdés esetén forduljon hozzánk.

Címünk:1141 Budapest, Gvadányi u. 33-39. I. em. 108.
tel:0614010023
Fax:0612863000
Email:info@szele-tech.hu
Skype: szele.tech
Elérhető: munkanapokon 09:00-17:00-ig

Irodánk:

Nagyobb térképre váltás

Raktárunk:

Nagyobb térképre váltás


Kerner Imre Róbert
Cégvezető

tel:06209591054
Email:i.kerner@szele-tech.hu

Bartha László
Belső Értékesítés

tel:06204902411
Email:l.bartha@szele-tech.hu

Rideg Mihály
Belső Értékesítés

tel:06206620030
Email:m.rideg@szele-tech.hu

Csongrádi Péter
Szervizes munkatárs

Mobil: +36 20 376 9228
Email: peter.csongradi@szele-tech.hu

Sava Edward
Projektfelelős, szaktanácsadás

Mobil: +36 20 312 9298
Email: e.sava@szele-tech.hu

Tekerman István
Informatikus

Mobil: +36 20 376 9023
Email: i.tekerman@szele-tech.hu

Kerner Tamás
Raktáros

Mobil: +36 20 380 3924
Email: t.kerner@szele-tech.hu

Bartha Csilla
Pénzügyek, iroda

Email: cs.bartha@szele-tech.hu

Küldjön e-mailt központi címünkre az alábbi modul segítségével

Az Ön e-mail címe:
Az Ön telefonszáma::
Az Ön üzenete: